3D odlitek
Dárky Tipy a triky

Nejkrásnější dárek jsou šťastné vzpomínky

Přemýšlíte, jaký dárek věnovat partnerovi či prarodičům u příležitosti narození potomka? Věnujte jim 3D odlitek malých nožiček či ručiček vašeho miminka, který navždy zachytí neopakovatelný okamžik jeho šťastného dětství. 3D odlitek se dá umístit na podstavec nebo do rámečku, aby tak vytvořil nádherný dekorační předmět, který poslouží jako naprosto originální dárek. Odlitek můžete natřít speciálními barvami s metalickým efektem, takže bude vypadat jako odlitý ze zlata či bronzu.

3D odlitek

Zhotovení 3D odlitku je jednoduché

Stačí pouze podle přiloženého návodu rozmíchat směs na tvorbu odlévací formy ve vodě a do vzniklé tekutiny ponořit končetinu, kterou chceme odlít. Po několika desítkách vteřin tekutina ztuhne na látku podobnou měkké gumě, ze které končetinu snadno vytáhnete a do vzniklé formy nalejete druhou tekutinu, která slouží k vytvoření odlitku. Jakmile látka ztvrdne, odstraníme formu a můžeme obdivovat absolutně přesný odlitek, který můžeme dále upravit například natřením barvou nebo zarámováním.

Základem věrného odlitku je kvalitní materiál

Aby vzniklý odlitek byl co nejvěrnější, používejte pouze sady od kvalitních a prověřených prodejců, mezi něž patří například e-shop vzpominkovyodlitek.cz. Odlévací sady v jejich nabídce jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného, hypoalergenního materiálu, takzvaného alginátu, který se používá i pro medicínské účely a vyrábí se z čistě přírodního prášku ze speciálních mořských řas. Díky tomu je vzniklá forma naprosto přesná a zachytí končetinu vašeho miminka s neuvěřitelnou mírou detailu.

Malé děti rostou jako z vody a okamžiky jejich dětství se už nikdy nevrátí. 3D odlitky zhotovené pomocí odlévací sady z e-shopu vzpominkovyodlitek.cz vám však navždy uchovají jejich malé ručky, kterých se budete moci kdykoli dotknout a připomenout si okamžiky štěstí, které jste prožívali při narození vašeho miminka.