hračkářství Hamleys
Dárky

Kam pro vánoční dárky pro děti na poslední chvíli?

Nedovolily Vám Vaše pracovní povinnosti a každodenní starosti nakoupit vánoční dárky s předstihem? Nevadí. Díky Firmě na zážitky rozhodně nemusíte zoufat, neboť právě zde www.firmanazazitky.cz/a-jump-skakaci-boty za pět minut dvanáct najdete ty nejhezčí vánoční dárky pro Vaše nejbližší.

hračkářství Hamleys

Vánoce plné nezapomenutelných zážitků

Hitem letošních Vánoc se stávají zážitky od společnosti Allegria. Tyto netradiční vánoční dárky umožní Vaším nejbližším prožít dech beroucí okamžiky a odnést si nezapomenutelné vzpomínky. Rodiny s dětmi by si rozhodně neměli nechat ujít příležitost navštívit jedno z nejmodernějších hračkářství ve střední Evropě, kterým se bezpochyby stalo hračkářství Hamleys. Nudit se zde nebudou ani děti ani dospělí. Objevte v sobě i po letech touhu po hraní a poznejte svět tradičních i moderních hraček. Těšit se můžete na živé předvádění hraček, účast na tematických akcích i nespočet zábavných atrakcí. Na ploše více než šesti tisíc m2 najdete vše ze světa hraní. Na hračky se nemusíte pouze dívat, ale můžete si některou odnést také domů. Z atrakcí nezapomeňte vyzkoušet Benátský kolotoč, zrcadlové bludiště nebo projížďku v závodních autech.

Získejte si srdce teenagera zážitky od společnosti Allegria

Se staršími dětmi si spoustu legrace užijete během adventure golf v Horním Bezděkově. Areál je jedinečný v tom, že jako jediný v České republice může nabídnout dvě různá hřiště adventure golfu. Adventure golf je skvělou zábavou pro každého bez ohledu na věk a pohlaví. Po hře si pochutnejte na lahodném obědě v originální Tyrolské hospůdce. Vaše děti budou přímo nadšené ze skákacích bot. Pod dohledem instruktora se naučí skákat, pobíhat i provádět nejrůznější triky. Skákací boty a-jump umožní skočit pět metrů dlouhý skok a dva metry vysoký. To vše lze vyvinout při rychlosti 40 km za hodinu. A-jump dává možnost vehnat si do žil nekončící dávku adrenalinu i zkusit nový druh sportu, který nyní hýbe svět teenagerů.