zážitky pro děti
Dárky

Vánoční dárky pro vnoučata

Nevíte si rady s vánočním dárkem pro vnoučata? Vašim vnoučatům můžete udělat radost hračkami, knížkami i oblečením, avšak pokud byste jim tentokrát pod stromeček ráda darovala něco méně tradičného, doporučujeme inspirovat se nabídkou Firmy na zážitky. Díky vánočním dárkům pro děti od Firmy na zážitky budou moci Vaše vnoučata zažít nejrůznější dobrodružství. Firma na zážitky umožňuje prarodičům, aby svým vnoučatům splnili jejich dětská přání.

dárky pro děti

Pomáhají Vám Vaše vnoučata rády při vaření a pečení? Pak je bezpochyby potěšíte, když je vezmete na venkovskou farmu s domácími zvířaty, kde se naučí péct chleba. Chléb si samozřejmě budete moci odnést domů a ochutnat při jeho konzumaci můžete také na farmě vyráběné sýry. Téměř všechny děti milují krmení zvířat, pokud je tomu tak i u Vašich vnoučat, určitě je nadchnete možností krmení krokodýlů či rodinným krmením zvířat v zooparku.

Firma na zážitky Vám dá ráda také náměty pro starší vnoučata. Na tomto internetovém portále www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/ můžete pořídit vánoční dárky také pro starší děti. Vnoučatům milující adrenalin můžete letos splnit jejich sen a dopřát jim například možnost jízdy v supersportu McLaren či bungee jumping. Oblíbené jsou také různé wellness zážitky.

Thajská masáž dopřává obdarovanému odpočinout si od stresu ve zkouškovém období a načerpat novou energii na další učení a psaní seminárních prací. Thajské masáže v historii mohli provádět pouze mistři zaměřující se na léčení v thajských chrámech. Thajská masáž přináší tělu osvobozující uklidnění a zajistí harmonický soulad všech partií lidského těla.