party
Dárky Ostatní

10 rad na co nezapomenout při narozeninové oslavě

Chystáte narozeninovou párty pro vaše dítko? Nevíte si s tím rady? Udělejte si následující seznam.

1. Kupte pořádný dort

Nemusíte spoléhat na starou dobrou klasiku. V současné době můžete koupit i zajímavé potahované dorty. Dort může například vypadat jako oblíbená pohádková postavička.

2. Sousta balónků

Na správné oslavě nesmí chybět sousta barevných balónků. Pokud chcete oslavu ozvláštnit, kupte tvarovací balónky, děti se jimi zabaví.

3. Barevné kelímky a párty brčka

Dětskou oslavu prozáří barevné pohárky na pití a párty brčka. Výběr je široký, k dispozici je sousta různých barev a tvarů.

4. Zdravé pití

Při dětských oslavách zapomeňte na nezdravé sladké limonády. Zkuste dětem nabídnou například džus. Můžete jim namíchat i zvláštní koktejly. Na přípitek samozřejmě kupte dětské šampaňské.

5. Připravte zábavné hry

Žádná oslava se neobejde bez zábavných her. Připravte si jich dostatek, nikdy nevíte, jak se děti budou dlouho bavit. Ke hrám nezapomeňte připravit i odměny.

6. Pozvánky

Ještě před oslavou rozešlete pozvánky. Je to velmi milé.

7. Připravte dostatek jídla

Podle délky oslavy nakupte a připravte dostatečné občerstvení. Zkuste se vyhnout slaným brambůrkům a zkuste dětem nabídnou například ovocné poháry.

8. Nezapomeňte na hudbu

I děti rády tančí. Připravte si proto dostatek písniček. Pozor, rozhodně jim nepouštějte to, co se líbí vám. S hudbou si od dětí nechte poradit.

9. Konfety, trumpetky a další

Nezapomínejte ani na ostatní zábavné předměty jako jsou konfety nebo například frkačky. Sice po oslavě budete déle uklízet a bude vám pískat v uších, ale věřte, že vás bude hřát příjemný pocit dobře odvedené práce.

10. Nestresujte se a pořádně si oslavu užijte!