kolobezka
Novinky

V létě opět pofrčí koloběžky. Bude ji mít i vaše dítko?

Léto se pomalu ale jistě blíží. Uvažujete o tom, že ho vašemu dítku zpříjemníte koupí koloběžky? Co je u koloběžek nového? Na co si dát při nákupu pozor?

Koloběžky i pro nejmenší

Koloběžka je oblíbeným „posunovadlem“ už po řadu let a její konstrukce se stále zdokonaluje. Koloběžka už není výsadou starších dětí. Na koloběžce se můžou klidně prohánět i děti od dvou let. Pro ty je dnes na trhu k dispozici speciální koloběžka se třemi kolečky, která zaručuje větší stabilitu při jízdě. Koloběžku pro nejmenší můžete sehnat již od 400Kč. Před koupí vše důkladně vyzkoušejte a dejte si pozor, aby koloběžka splňovala bezpečností normy.

Starší děti mají větší výběr

Pokud kupujete koloběžku pro starší dítka (zhruba od 6 let), budete mít větší výběr. Vybírat můžete podle barvy, konstrukce, typu koleček a dalšího. Nejlepší bude, když vaši ratolest vezmete s sebou na nákup. Koloběžku můžete rovnou vyzkoušet a vybrat si tak tu pravou. Kvalitní koloběžky můžete koupit již od 600Kč.

Nezapomeňte na doplňky

Ta pravá koloběžka musí mít ty pravé doplňky. Ke koloběžkám můžete dokoupit košíček, třásně na řidítka nebo velmi oblíbený klakson.

Bezpečnost především

Pokud vyšlete svoje dítko jezdit na koloběžce, nezapomínejte na jeho bezpečnost. Bez helmy a chráničů na lokty a koleno ho raději na koloběžku nepouštějte!