huradovody
Dárky Hračky Novinky

Pořiďte dětem netradiční bazény a hračky do vody

Děti se v létě nemusí koupat jenom ve vaničce nebo nevzhledných bazéncích. Na trhu jsou již nevšední bazény, které jsou určené speciálně pro dětské hraní. Chcete udělat radost své ratolesti? Inspirujte se!

Bazén jako hrad nebo sportoviště

Klasickým kruhovým bazénům zřejmě odzvonilo. Pokud chcete vašemu dítku pořídit něco zvláštního, zkuste se podívat na bazény, které vypadají jako hrad. Ty ocení zejména vaše malá princezna, zvláště pokud bude celý růžový. Jestli máte doma malého sportovce, můžete mu pořídit bazén, který vypadá jako miniaturní sportoviště. Velmi oblíbené jsou také bazény se skluzavkou. Tyto bazény se hodí hlavně pro děti od tří do šesti let.

Nafukovací křesílko nebo tobogán

Nafukovací tobogán? Ano, čtete správně, i takové věci se už dají pořídit a u dětí je tato vodní zábava velmi oblíbená. Novinkou je také nafukovací křesílko do vody. Křesílko má na sobě přidělané různé hračky, které vaši ratolest zabaví. Sedátko se hodí pro děti od půl roku. Využít je můžete v bazénu i ve vaně.

Vodní basketbal, fotbal a další

Pokud máte větší děti, pro které se už bazénky na brouzdání nehodí, pořiďte jim některý z bazénových doplňků. Je jich velký výběr. Pořídit jim můžete nafukovací basketbal nebo třeba nafukovací branku na vodní pólo.

Ať už pořídíte cokoliv, nezapomínejte, že při koupání je potřeba dbát zvýšené pozornosti. Neustále mějte své děti na očích. Zabráníte tak nepříjemným úrazům!