Tipy a triky

Znáte hrací koberce? Děti zabaví, zajistí jim teplo od nohou a pokojík oživí

Který rodič by si nepřál, aby mělo jeho dítě překrásný dětský pokoj. Bez ohledu na to, zda máme doma holky nebo kluky chceme, aby se dítě zároveň dostatečně pohrálo, mělo co nejvíc podnětů k tomu, co může dělat a nemělo příležitost „nudit se“. I když i takové nicnedělání je někdy fajn… Do pokojíků jsou ovšem báječné hrací koberce. K dostání je jich mnoho a jsou cenově dostupné.

Vyberte si kvalitní koberec u Vopi s.r.o.

K výborným výrobcům koberců patří společnost Vopi s.r.o. s mnohaletou praxí. Právě tady na webové stránce https://www.vopi.cz/detske-koberce-hraci-koberce-potisk/ najdete dětské hrací koberce s potiskem a spodní latexovou protiskluzovou vrstvou. Drží na svém místě i na hladkém povrchu a dětem nabízí skvělou formu zábavy.

Lícová strana těchto koberců je textilní s pestrým potiskem barev. Koberec je možné prát v pračce na max. 30 °C.

Novinkou je např. dětský koberec Autíčková dráha, který můžete právě teď koupit jen za 639 Kč. Báječný dárek pro malého kloučka, který si na koberci bude moci jezdit s autíčky, traktory, náklaďáky a jiným vozovým parkem. Velikost koberce je 100 x 150 cm a je lemován chemlonem. Vejde do každého pokojíku a velikostně je dostatečně prostorný na to, aby si chlapeček pořádně zajezdil.

Hrací koberec Farma

Další možností je hrací koberec Farma, který koupíte v několika velikostech od 80 x 120 cm až po 200x 200 cm nebo kulatý typ v několika velikostních variantách. Pokud vám velikost nevyhovuje, lze na vaše přání vyrobit jakýkoli rozměr koberce tak, aby vám plně vyhovoval.

Koberec farma potěší především kluky, ale také holky, které mají blízko ke koňům a farmaření.

Podívejte se na bohatou nabídku koberců pro děti, které na sobě mohou mít natištěnou i třeba předlohu pro hru „Člověče, nezlob se“ nebo „Skákacího panáka“, kterého si děti rády kreslí i na chodnících a dvorcích. S kvalitou i cenou zboží budete jistě spokojeni.