hlídání dětí zdarma
Tipy a triky

Vsadíte při hledání chůvy na jistotu, nebo budete riskovat?

Někdy se to prostě tak sejde a vy nemáte hlídání pro děti. Může se to i opakovat, protože musíte odejít do práce dříve, než vaše děti do školy, nemůžete si dovolit vzít v práci volno kvůli nemoci apod. Moderní doba je hektická a bohužel se to tímto dost negativním stylem podepisuje na životě českých rodin. Jako řešení se nabízí jít rodinnému štěstí naproti a najmout si paní na hlídání dětí. Jde to cestou jistoty nebo risku. 

Inzeráty jako ztráta času?

Nejvíce nabídek na hlídání dětí najdete na internetu. Nabízí ho hlavně studentky, které v hlídání vidí snadný přivýdělek. S tím může být problém, protože ne všechny mladé dívky se dokáží o děti skutečně postarat, problém je také s jejich flexibilitou. Najít například studentku, která bude vstávat každý den brzy ráno, aby odvedla vaše dítě do školy, je hodně zapeklité.

hlídání dětí

Navíc si musíte na takový způsob hledání vymezit hodně času. S každou potencionální chůvou je nutné se sejít, zjistit si její reference apod. Hlídání často nabízí i maminky, které mají doma vlastní dítě. Ty mohou hlídat většinou jen několik hodin denně, flexibilní také moc nejsou, a když byste náhodou potřebovali pohlídat vaše nemocné dítě? Na 99 % vás odmítne. Více se o úskalích hledání paní na přes inzerát dozvíte tady.

Agentura jako jistota 

Všem problémů se vyhnete, když nebudete se soukromými inzeráty ztrácet čas a rovnou se spolehnete na hlídání dětí přes agenturu Slunečnice, která zaměstnává profesionální chůvy a nabízí hned několik variant hlídání. Objednat si můžete hlídání dlouhodobé, krátkodobé, v cizím jazyce, v práci, večer, při nemoci apod.

hlídání dětí zdarma

Záleží na vašich potřebách, chůva vám bude k dispozici pokaždé, když její pomoc budete potřebovat. Je výhodou, že při objednávce dlouhodobého nabízí hlídání dětí zdarma na 1 den. Je to z toho důvodu, abyste zjistili, jestli vám chůva sedí i „lidsky“ a je tou pravou pro vaše děti. Pokud ne, nic se neděje, agentura k vám bez problémů pošle jinou.

Jakou variantu zvolíte vy? Budete zodpovědní a najdete pomoc v agentuře?