dětské domečky
Hračky Hry pro děti

Dětský koutek? Ne, dětský hrad!

Myslím, že jsme téměř všichni jako děti toužili po místě, kam mají dospěláci vstup zakázán (alespoň na oko). Mít svoji klubovnu, domek v koruně stromu, to bylo terno. Scházet se za škaredého počasí, plánovat strategický útok na nepřítele, mít si kam přivést zatoulaného psa, dostat první pusu nebo moct si tak dlouho trucovat, dokud si pro vás máma nepřišla. Tohle všechno dobrodružství spojené s dospíváním v sobě ukrývají dětské domečky.

Když svému dítěti dáte svobodu a pocit, že existuje místo, kde vládne jen ono samo, dáte mu zároveň kus krásného dětství. Vše se přitom odehrává ve vaší bezprostřední blízkosti na zahradě, takže svůj přehled neztratíte. Jestli nemáte zahradu, pořiďte své ratolesti domeček do bytu vyrobený z textilu nebo plastu. I když týpí v bytě může působit trochu divně, váš malý indián vás za něj bude milovat.

Zahradní domky mají mnoho tváří

Možná si říkáte, že zahradní domky jsou zbytečná investice, když v rodinném domě má každý svůj pokoj a svého soukromí až-až. Omyl! Vzpomeňte si sami na sebe, kolikrát za den si přejete mít možnost utéct na místo, které patří jen vám. Když si tyto vnitřní pocity uvědomíte, pravděpodobně zatoužíte i v pokročilém věku po svém vlastním domečku. Přesně pro vás jsou stvořeny luxusní domky. Oáza klidu vás bude čekat v dřevěné konstrukci s velkými francouzskými okny. Zde můžete číst své oblíbené knihy, sledovat zápasy anebo se nechat unášet západem slunce. Navíc zahradní domek bude perfektním zázemím pro venkovní posezení a grilování.

Lepší dílnu nenajdete

Děti vyrostly a odešly, vnoučata v nedohlednu a vám je líto starého domku na zahradě? Buďte kreativní a udělejte si z něj svou dílnu nebo třeba ateliér. Třeba v sobě objevíte dlouho schovávaného umělce. Každý kutil ocení, když má své nářadí pohromadě. Domky na nářadí potěší každého šikovného muže. Navíc se do nich pak dá ledasco schovat, protože v tom nepořádku se to ztratí, včetně lopaty na sníh a hrábí, nebo jiných zahradnických potřeb.

Svůj nový zámek objevíte třeba na www.domky-herold.cz