Dětská trampolína s ochrannou sítí
Hračky

Moderní trampolína? Kvalita v každém detailu

Bez trampolíny se dnes už neobejde žádný rodinný dům a zahrada, kde děti rády dovádějí a skotačí. To samé platí též pro dětská hřiště a herny, kam se často rodiče vydávají s obavami o bezpečnost svých dětí. Hledáte-li ideální překvapení pro nejmladší členy rodiny, pořiďte jim chytrou trampolínu, jejíž konstrukce prošla inovací tak, aby nabídla maximální bezpečnost a zábavu všem věkovým kategoriím.

Objevte funkce chytré trampolíny

Od prvotních modelů, jež se na trhu objevily, prošla výroba tohoto sortimentu značnými změnami. Například pružiny nahradily laminátové pruty. Patentovaný bezpružinový systém významně snižuje riziko poranění. Stejně tak došlo k posunu rámu tam, kde na něj není možné spadnout a zranit se. V neposlední řadě jsou moderní produkty vybaveny měkkými kraji podložky pro maximální absorpci energie. Nejen díky tomu se nová třída trampolín může pochlubit řadou mezinárodních ocenění včetně bezpečnostního patentu. Stojíte-li před výběrem trampolíny, rozhodně vsaďte na takovou, která je vybavena speciální sítí. Flexi sítě směřují skokany zpět na plochu a zabraňují nebezpečným pádům z trampolíny. Jsou vyrobeny z odolných a pružných materiálů. Dětská trampolína s ochrannou sítí může mít hned několik podob, podle velikosti skákací plochy a počtu osob, jemuž nabídne prostor pro zábavu.

Bezpečnostní testy hovoří za vše

Původní myšlenkou bylo zvýšit bezpečnost dětí. Po různých zátěžových testech byla konstrukce trampolíny upravena tak, aby poskytla majitelům nekonečnou zábavu na desítky let. Proto využívá pouze prémiové materiály a díly odolné vůči všem povětrnostním vlivům. Svou trampolínu už nemusíte na zimu uskladňovat nebo rozebírat! V nabídce najdete atraktivní modely ve tvaru kruhu i obdélníku pro maximální využití na zahradě i hřišti. Už se nemusíte strachovat o bezpečnost svých dětí. Investice do chytré trampolíny se rozhodně vyplatí!