deti
Dárky Hračky Ostatní

Co pořídit dětem k narozeninám

Každé dítě je potěšeno narozeninovým dárkem, ať už jej dostane od rodičů či od příbuzných a svých malých přátel. Je však důležité vybrat dárek k narozeninám tak, aby s ním mělo dítě co nejvíce zábavy. V první řadě byste měli jako rodiče dbát na kvalitní materiál, z něhož se hračky vyrábí. Žádný rodič by nechtěl, aby se dítě zranilo o hračku, kterou má ve svém pokoji. Vybírejte tedy takovou hračku, která neohrožuje bezprostřední život dítěte.

Velkou oblíbenost si získaly dětské doplňky do koupelny, mezi něž se řadí zejména barevné koupací čepice připomínající čerta či hrocha.

V současné době máte skutečně z čeho vybírat. V minulosti dětem stačilo leporelo či dřevěná kostková stavebnice. Dnes jsou ale možnosti rozmanitější a dítě může mít takovou hračku, na kterou si ukáže. Pořiďte svým vynalézavým dětem stavebnicové dětské příbory, misky a hrnce, protože každá dívka chce být kuchařkou a uvařit tu nejlepší polévku pro své rodiče. Nic nenahradí dětský úsměv, který je z upřímné radosti z hračky. Velkou oblíbenost si získaly dětské doplňky do koupelny, mezi něž se řadí zejména barevné koupací čepice připomínající čerta či hrocha. Do vany jim můžete pořídit lodičku, ponorku a další hračky, které je při koupání zabaví.

Pro malé slečny jsou vždy správnou volbou kočárky, které jsou detailní zmenšeninou opravdového kočárku, panenky, které umí čůrat, pít, plakat a smát se. Která dívka nechtěla být v dětství maminkou?! Naopak kluci budou potěšeni automobilem, terénním autem na ovládání, bagrem, lego stavebnicí či napodobeninami nářadí. Nezapomeňte vrcholný den dítěte zakončit překrásným dortem se svíčkami, který je ve tvaru jeho oblíbeného pohádkového hrdiny.

1 komentář

  1. Mám 9 letou dceru a “klasické dárky” již nefungují, takže se jí vždy zeptáme co chce a je to. Posledně si přála nový mobil s internetem… přitom ho v naší rodině ještě nikdo nemá :-)

Komentáře nejsou povoleny.