OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Hry pro děti

Vaše děti se nemusí nudit! Naučte je nové hry

Slovo hra v dnešní době evokuje hru na počítači. Nezapomínejte ale na její další významy. Odtrhněte děti od počítače, seznamte je se skutečnou hrou. Máte z čeho vybírat.

Hry proti nudě

Prší a je nuda. Vaše dítko zasedne k počítači a hraje nesmyslené střílečky nebo jiné počítačové hry. Vadí vám to? Pokuste se o změnu. Možná se zabavíte vy i oni.

Deskové hry jako lék proti nudě

Zná vaše dítko dámu, člověče nezlob se, šachy, mlýn a jiné?Nebaví ho to? Zkuste si vyrobit vlastní figurky a herní pole! Uvidíte, že se zabavíte. Výborným materiálem pro výrobu figurek jsou plastová víčka od pet lahví. Deskové hry navíc pomáhají rozvíjet inteligenci a postřeh dětí. Nebo si zkuste  vyrobit vlastní pexeso. S vlastními obrázky se hned hraje lépe a určitě se při kreslení pobavíte. Pokud chcete nenásilně rozšířit slovní zásobu vaší ratolesti, pořiďte si scrabble.

Karty a kartičky

V současné době je na trhu velké množství zajímavých her pro děti a dospělé. S kartami nemusíte hrát pouze prší nebo kvarteto. Co takhle téma divokého západu, vyzkoušejte karetní hru Bang. Pokud máte rádi prince, princezny a středověk, určitě se vám zalíbí jedna z nejoblíbenějších her Carcassonne. Chcete se u hry i hýbat a zažít opravdovou zábavu. Vsaďte na hru Aktivity. Tu si také můžete vyrobit doma a možná se pobavíte více, než u těch kupovaných.

Můžete i vyrábět

Pokud si nechcete hrát, zkuste něco vyrobit. Japonské umění skládání rozličných motivů z papíru zvané origami vás určitě nezklame. Na internetu naleznete mnoho návodů. Vytvořit tak můžete květiny, postavy, zvířata a další.

Neváhejte a pusťte se do toho! Hry si určitě zamilujete!