svíčky na dort
Hry pro děti Tipy a triky

Oslavy či párty ve veselém rytmu

Čeká vás narozeninová oslava vašeho potomka? Pak mu připravte nezapomenutelný zážitek v podobě párty s jeho nejlepšími kamarády. Vše potřebné je možné pořídit ve specializovaných obchodech, které se na oslavy a party zaměřují. Nebudete tedy muset vymýšlet nic složitého sami, stačí si projít nabídku.

svíčky na dort

Nafukovací balonky na různé způsoby

Dětí mívají rády nafukovací balonky. Možná i vy sami budete překvapeni, kolik druhů se jich nabízí – na každou příležitost můžete mít jiný. Některé balonky lze plnit koupeným heliem ve spreji a docílit toho, že se budou vznášet lehce jako pírko. S nimi je možné vykouzlit báječnou veselou atmosféru. Na oslavě narozenin by určitě neměly chybět balonky s čísly, které značí, kolika let se oslavenec právě dožívá.

Zajímavé jsou také modelovací balonky, z nichž děti mohou vytvářet roztomilá zvířátka a bavit se tím během dětské párty. A když budete pořádat oslavu narozenin v létě, určitě nezapomeňte pořídit vodní balonky, které fungují jako vodní bomby a děti i dospělí si s nimi užijí spoustu legrace. Na dětské oslavě pochopitelně nesmí chybět sladký zákusek v podobě dortu, k němuž patří sfoukávání svíček na dortu. 

Děti milují kostýmy. Co kdybyste uspořádali oslavu narozenin svého potomka jako maškarní bál? Jistě pak bude párty plná princezen, pirátů, Spidermanů nebo ježibab. Hlavně když se děti pobaví a s nimi i dospělí, kteří pro ně oslavu připravují. V e-shopu OLO.cz vědí, co se lidem líbí, a proto je jejich nabídka pestrá. 

Svatební oslava

Speciální slavnostní výzdobu určitě bude mít svatební oslava. Můžete ji pojmout důstojně, jak se k této příležitosti sluší a patří. Vkusné svatební jmenovky určí, kde jednotliví hosté budou sedět u svatební hostiny. Díky tomu nebude organizace svatby váznout. A příjemnou pohodovou atmosféru pomohou dotvořit svatební dekorace v podobě balonků, figurek novomanželů na dort, srdíček či papírových girland.