zdroj: kokiskashop.cz
Hry pro děti

Sportujte a bavte se

zdroj: kokiskashop.cz
zdroj: kokiskashop.cz

Lidé jsou od přírody hraví. Mají rádi společenské hry, sportovní klání a soutěžení je přímo vybízí poměřit si síly se svými protivníky. V době nevalného počasí, kdy by člověk ven ani psa nevyhnal, hledáme proto činnosti a aktivity, které by odporovaly domácímu „gaučingu“ a lenošení s počítačem či tabletem v ruce. Je na dospělých, jak se s využitím volného času poperou a jaký program vymyslí.

Když je doma místo

Pro některé chvályhodné akční a múzické činnosti je třeba mít prostor. Takový trénující bubeník či klavírista to nemá vůbec lehké, kam s takovým nástrojem v miniaturním bytě?

Zato příznivci zeleného sportu na zahradě hřiště mít nemusí. K tréninku, a to včetně dobré zábavy, mohou posloužit malé domácí stolní fotbálkya hrát se může, kdy se nám zachce.

Pro děti a dospělé

Domácí nekomerční stolní fotbal nemusí být velký a hřmotný jako typy, které najdeme v restauracích a provozovnách, jež jsou opatřeny mincovníky a slouží veřejnosti jako oblíbená zábava. Kompletní týmy, ukazatel skóre i náhradní hráče najdeme v každém kvalitním provedení.

Stolní fotbálek pro děti i dospělé, zdroj: kokiskashop.cz
Stolní fotbálek pro děti i dospělé, zdroj: kokiskashop.cz

Cena se odvíjí od velikosti a hmotnosti stolů pro fotbálek určených. Dost dobře se vyjímají i v halách prostorných rodinných domů, a slouží k relaxaci i pobavení celého rodinného mančaftu. Jsme totiž od narození vynalézaví, kreativní a k stáru také dost pohodlní. Taková společenská hra s jasnými pravidly může být dobrým východiskem v době, kdy je potřeba se odreagovat, vypustit pracovní a profesní myšlenky, nalézt znovu ztracenou rovnováhu.

Jasná pravidla

Dva týmy, kteří hrají proti sobě, soupeří ve hře, která nemusí nutně probíhat jenom na hřišti. Člověk se nenaběhá a sází góly jeden za druhým, přitom si bystří mozek, aktivizuje rychlé jednání a neztrácí smysl pro čestnost a fair play. Není nad to si vychutnat vítězství ve stolním fotbálku, které je zasloužené!