plavání kojenců Praha 6
Hry pro děti

Jak si zpestřit volný čas s dětmi?

Jste doma na rodičovské dovolené a pomalu se porozhlížíte po zájmových aktivitách, které by Vám zpříjemnili čas doma s miminkem? Vyzkoušejte plavání kojenců v Centru trvalého zdraví Cordeus.

plavání kojenců Praha 6

Plavání kojenců přinese radost Vám i Vaším dětem

Kurzy plavání kojenců Praha 6 jsou čím dál tím oblíbenější. Těší se na ně klasicky, jak malé děti, tak jejich rodiče. Přispívá tomu především možnost seznámit se s ostatními maminkami, které mají podobně staré děti jako Vy, ale také příležitost naučit se něco, co se bude hodit do budoucna. Nabídka kurzů plavání kojenců je dnes více než široká, proto je občas těžké vybrat takový kurz, který by vyhovoval, jak rodičům, tak jejich dětem. Centrum trvalého zdraví Cordeus pevně věří, že budete spokojeni právě s jejich nabídkou. Kurzy plavání pro nejmenší jsou doprovázeny hrami, písničkami, říkánkami a mazlením. Pobyt ve vodě je dětem příjemný, neboť jim připomíná období, kdy byly ještě u maminky v bříšku. Cílem kurzů je seznámit děti s vodou a budovat kladný vztah k ní. Plavání kojenců tedy připravuje jakousi přípravu na budoucí plavání. Průzkumy bylo dokázáno, že děti, které navštěvovali plavání kojenců, se v budoucnu naučí rychleji plavat než jejich vrstevníci. Děti si v tomto kurzu osvojí splývání v poloze na zádech a na bříšku, naučí se vydechovat do vody, skákat a s úsměvem na rtech se potápět. Děti při pobytu ve vodě uvolňují přetížené svaly a používají svalové skupiny, které běžně zapojovány nejsou.

Buďte fit s Metabolic balance

Do Centra trvalého zdraví Cordeus můžete přijít také v případě, že si nevíte rady s Vaší váhou. Výživový program Metabolic balance Vám ukáže, jak správně postupovat, abyste byli spokojeni s Vaší postavou. Tento výživový program si můžete zkusit nanečisto. Díky osvědčeným devíti tipům Zdravé výživy Praha můžete odhalit tajemství štíhlé postavy a trvalého zdraví. Metabolit balance Vám ukáže, jak docílit skvělé kondice a prodloužit svůj život o několik dalších pár let.