vanoce_stromecek
Dárky Hračky

Co dát dětem pod stromeček

Nemůžete se dočkat svátků a především Štědrého večera? Těšíte se na sváteční večeři a hlavně na to, až se vaše děti budou řítit pod stromeček a hledat, co jim tam Ježíšek nechal? Přečtěte si náš článek a načerpejte inspiraci s předstihem!

Dárky by se samozřejmě měly vybírat přiměřeně k věku vašich dětí, s přihlédnutím k tomu, aby se o nějaký dárek příliš malé děti neporanili.

Nejpopulárnější hračky letošního roku

Především před Vánocemi na nás trh chrlí neuvěřitelné množství tipů na dárky pro vaše děti.Pravdou je, že ať chceme nebo ne, hračky prodává opět televize, takže mezi ty nejoblíbenější dětské hráčky patří televizní hrdinové.

Například Bakugani, které milují starší děti, především pak chlapci nebo klasická a tolik slavná dívčí hrdinka panenka Barbie. Další hrdinové jsou již známí pokémoni a snad každý chlapec ocení i auta na ovládání.

Čím nepohrdnou mladší děti?

Jedním z nejslavnějších hrdinů především mladších dětí se v poslední době i u nás stala Mašinka Tomáš. Tato hračka se snad dětem nikdy neomrzí, protože kromě něj si mohou hrát i s jeho kamarády Jamesem a podobně. Součástí většiny hraček s touto tématikou jsou i koleje, výhybky, postavy strojvůdců a tak dále.

Máme pro vás tip: chcete dárek, který nezabere příliš místa? Můžete koupit samolepky na zeď s dětskými motivy.

Navíc se vaše děti mohou hrou i učit, protože ke kolejím patří i přejezdy, závory semafory a podobně.

Hračka roku 2011!

Pozor na letošní novinku, která mnohá z vás překvapí. Hračkou roku se totiž stala létající ryba na ovládání, která již doslova obletěla celý svět. Rybka se dětem líbí především proto, že vypadá tak neuvěřitelně přirozeně. Ryba je totiž napuštěna heliem a pohybuje se pomocí zadní ploutvé, takže to skutečně vypadá, jako by plavala a létala současně.

Dá se při nakupování dárku pro děti ušetřit?

Ano, rada na závěr je nepodceňovat slevové portály, protože i zde jsou nabízeny oblíbené dětské hračky, mnohdy se slevou až padesát procent.