povleceni-kacenky
Dárky

Povlečení pro děti jako skvělý dárek k Vánocům

Přemýšlíte co dětem koupit na Vánoce pod stromeček? Možností je spousta, dnes se blíže podíváme na dětské povlečení. Proč byste ho měli koupit? Kolik stojí? Na všechny tyto otázky naleznete odpověď v dnešním článku.

Děti milují své dětské hrdiny

Každé dítě má nějakého svého oblíbeného hrdinu. U chlapců je to třeba Superman či Batman. Malé slečny zřejmě zvolí povlečení Hannah Montana nebo Hello Kitty. Všechny tyto motivy jsou snadno dostupné v podobě dětského povlečení.

Dětské povlečení je tak pro děti určitým prostředkem, jak mít své oblíbené postavy neustále na očích. Je to alternativa k různým plakátům a obrázkům, které spousta rodičů nedovoluje dětem umístit na zeď.

Kolik stojí dětské povlečení?

Ceny jsou různé, záleží na materiálu a motivu. Dětské povlečení se nejčastěji vyrábí z bavlny. Koupíte ho od 300Kč. Většinou bývá dražší povlečení, které zobrazuje aktuální motivy (třeba Shrek, apod.), pokud koupíte třeba krtečka, cena dětského povlečení bude zpravidla nižší. Výrobce totiž nemusí platit tak velké licenční poplatky.

Nezapomeňte na prostěradlo

Při nákupu povlečení lidé často zapomínají na koupi vhodného prostěradla, aby barevně ladilo. Pro děti se asi nejvíce hodí froté prostěradla, která nejsou náročná na údržbu. To se hodí pro každého, kdo ví jak jsou děti vynalézaví co vše si vezmou do postele. Froté prostěradlo také nepůsobí studeně a je tak příjemné na dotek.