modely BRUDER
Hračky

Kvalitní hračky z dílny německé značky Bruder

Na trhu existuje celá řada hraček, ovšem pouze některé nesou svou tradici dlouhodobě a patří mezi základní vybavení každého dětského pokoje. Jednou ze stálic také na českém trhu je německá značka Bruder, jež má více než 80 letou tradici ve výrobě hraček, a tak by se dalo říci, že výrobce přesně ví, po čem děti touží. Jsou to kvalitní hračky s reálnými tvary, barvami a funkcemi. Propracovanost a důraz na detail klade Bruder na první místo, proto jsou jejich hračky značně oblíbené nejen u dětských uživatelů, ale též jejich tatínků sledujících kvalitu a špičkové zpracování. Zábava a hra může začít!

Dobrodružství venku na pískovišti i doma v pokojíčku

Modely BRUDER vynikají svou odolností, jsou proto skvělým parťákem na hry venku. Podle věku lze vybrat modely aut, sestavy, figurky či zemědělská a lesní technika přizpůsobené dětským požadavkům. Na stránkách www.skluzavky.cz seženete mimo jiné právě tyto žádané modely. V nabídce jsou pak k dostání série vhodné od čtyř let, ale též řada RoadMax doporučována dětem již od dvou let. Kromě stálých modelových řad přichází výrobce s novinkami, které mají u dětí vždy obrovský úspěch. Všechny nově představené produkty se pyšní vysokou kvalitou, odolností a možností všestranného využití doma i venku. Ať už to budou konstrukční a silniční modely, Bruder pro nejmenší, popřípadě příslušenství a doplňky, vždy očekávejte vysokou kvalitu a zpracování a zároveň dostupnou cenu.

Podpořte dětskou fantazii novými hračkami

Hračky jako takové jsou zcela přirozenou součástí vývoje našich dětí. Se značkou Bruder budou z vašich chlapečků růst správní chlapi, kteří vědí, jak vypadá traktor a co všechno umí popelářské auto. Věrné kopie strojů a aut v zajímavém měřítku se stanou ozdobou dětského pokoje a budou vyrůstat s vašimi dětmi a možná si s nimi s radostí budou hrát také slečny.