jazyková škola Praha 2
Tipy a triky

Jazykové kurzy a zahraniční pobyty pro děti jsou k nezaplacení!

Chcete, aby se vše dítě naučilo dobře cizí jazyk, a máte pocit, že mu klasická školní výuka potřebné znalosti nedává? Není vaše dcera nebo váš syn na jazyky talent a potřebuje trochu pomoci? Touží se vaše ratolest naučit i jiný jazyk, než který mu základní nebo střední škola nabízí? V takových případech se jako ideální řešení nabízí lekce v jazykové škole nebo pobyty v zahraničí.

jazyková škola Praha 2

V našem hlavním městě je samozřejmě výběr veliký, ale ne každá jazyková škola Praha nabízí kvalitní výuku. Britannika je na trhu už od roku 2009 a každým rokem ji absolvuje 1300 studentů všech věkových kategorií. Jednotlivých kurzů se účastní vždy malé skupinky osob, maximální počet je 10 studentů. Výuky probíhají v moderních učebnách a učebnice a jiné pomůcky mohou být studentům zapůjčeny.

Zvolte takový kurz, který odpovídá znalostem vašeho dítěte

Není nic jednoduššího než si udělat vstupní test, který odhalí jazykové schopnosti vašeho dítěte. To bude poté zařazeno do skupiny odpovídající jeho znalostem. Nebude se tak muset učit znovu to, co už umí, a nebude ani „vhozeno“ mezi studenty, kteří jsou se svou jazykovou vybaveností mnohem dál.

Tím, že se vyučuje v malých skupinkách, je zde kladen větší důraz na individuální přístup než v hodinách klasických škol. Je tak velmi pravděpodobné, že se váš syn nebo dcera zdokonalí v cizím jazyce poměrně rychle a snadno.

Zahraniční pobyty – zkušenosti k nezaplacení.

Pro děti ve věku od 13 do 17 let nabízí jazyková škola Praha 2 letní tábor s intenzivní výukou cizího jazyka. Velmi slibně vypadá třeba takový pobyt na Maltě s výukou angličtiny. Děti jsou ubytované v rodinách s plnou penzí a kromě učení podniknou také zajímavé výlety po ostrově. Anglicky budou hovořit nejen ve škole, ale také během svého pobytu prakticky všude, což je největší škola života, jaká se jim může v oblasti učení cizího jazyka dostat.