dítě v autě
Tipy a triky

Pozor, dítě v autě!

Jste-li účastníkem silničního provozu a máte-li doma malého drobečka, kterého občas v autě vozíte, měli byste o této situaci informovat ostatní řidiče. Zajistíte si tím bezpečnější odstup ze strany dalších vozidel a samozřejmě dáte světu najevo, že vezete opravdový poklad. Samolepka dítě v autě je skvělou volbou pro novopečené a starostlivé rodiče ale též majitele aut, kteří chtějí předvést jmenovitě své potomky. Roztomilá a hravá nálepka dítě v autě se jménem se stane ozdobou vašeho vozidla!

Pro fanoušky zvířat

Vyhledávaným produktem není jen samolepka se jménem dítěte, ale též motivy domácích mazlíčků či symboly označující vaše začátky na vozovce. Originální design si zamilujete, stejně jako vás zaručeně osloví pevnost a odolnost jednotlivých samolepek. Stylové samolepky mají životnost okolo čtyř až pěti let a po tuto dobu vylepší kufr či nárazník vašeho automobilu. Díky permanentnímu lepidlu na akrylové bázi odolají nálepky extrémně vysokým i nízkým teplotám. Nemusíte tak mít strach, že investicí do originální samolepky zničíte lak na autě.  

Jestliže vás oslovila samolepka dítě v autě se jménem, vyberte si z širokého sortimentu barevných kombinací a nechte si vyrobit nálepku na vozidlo přesně na míru. Zvolit si můžete nejen design, ale též nápis nebo kombinaci jmen v různých fontech písma. Dnes již pořídíte samolepku pro holčičku, malého chlapce i dvojčata a sourozence.

Jak nalepit samolepku na auto?

Aplikace nálepky je jednoduchá a zvládnete ji zcela sami. Budete ale potřebovat základní doplňky, s nimiž se doberete perfektního výsledku. Povrch, na nějž budete nálepku lepit, nejprve odmastěte třeba technickým benzínem. Následně zkontrolujte svou samolepku, že není poškozená. Teď přichází na řadu samotná aplikace, to znamená odlepení samolepky z podkladového papíru a nanesení na zvolenou plochu. K uhlazení můžete použít třeba kreditní kartu. Pokud se skládá nálepka z několika dílů, doporučujeme mít po ruce i nůžky a pravítko.  Odstranění staré nálepky není nijak náročné, stačí nehtem odchlípnout růžek a pomalu celou sundat.