zdroj: shutterstock.com
Dárky Hračky Ostatní

Skvělé tipy na dárky pro vaše děti

zdroj: shutterstock.com

Blíží se Vánoce, a tak se vyplatí začít pomalu přemýšlet o dárcích, kterými uděláte radost svým nejmilejším. Tento čas patří dětem, a tak byste na ně měli myslet přednostně. Čím dříve budete vědět, co pořídit, tím snadnější to pro vás bude. Nenechte nic náhodě a inspirujte se tipy, které najdete v tomto článku.

Je úplně jedno, zda si vaše malá nejraději hraje s panenkami a váš malý raubíř na piráta, pro každého se vždycky najde něco, co ho zabaví na dlouhé hodiny a udělá mu to nesmírnou radost. Vybrali jsme pro každého něco, zaměřili jsme se na hračky vyrobené z kvalitních materiálů, které se nemusíte bát svěřit dětem ke hraní.

Dárek pro miminko

Ti nejmenší tráví nejvíce času spánkem. Když se navíc mohou přitulit k nějaké měkounké a hřejivé hračce, jsou stoprocentně spokojeni. Pořiďte vašemu malému zlatíčku oboustranného plyšového kamaráda a buďte si jisti, že jejich spokojené sny nic nenaruší. Dudu je z jedné strany krokodýl a z druhé los, a tak nikdy neomrzí! Můžete však vybrat i jinou hračku pro nejmenší.

Oboustranný dudu, zdroj: ookidoo.com

Dárek pro chlapce

Snad každý chlapeček zbožňuje hraní s auty. A co takhle, když bude mít k dispozici super dřevěnou autodráhu? Pak se jeho radost znásobí! Detailně propracovaná modrá dráha i autíčka zabaví na dlouhé hodiny a každý malý závodník si je zamiluje.

Dřevěná autodráha s auty, zdroj: ookidoo.com

Dárek pro holčičku

Lámete si hlavu nad tím, čím obdarovat vaši malou princeznu? Už nemusíte. Designová hadrová panenka Louison se stane její nejlepší kamarádkou z říše hraček. Může si ji brát všude s sebou, svými 28 cm nezabere moc místa, není těžká, a přitom se s ní dá vyhrát nejedno odpoledne. Panenky patří k ideálním dárkům pro holčičku.

Hadrová panenka Louison, zdroj: ookidoo.com

Dárek pro děti i celou rodinu

Chcete si s vašimi ratolestmi hrát také? Pak vsaďte na klasiku jménem puzzle! Motiv zvířata světa je navíc poučný, a tak se z rodinné zábavy stane pro vaše ratolesti i nenáročná výuka. Poskládejte všech 100 dílků a obrázek mapy světa se zvířecí říší určitě všechny zaujme. Hračky pro děti tak mohou zapojit celou rodinu a o to přeci jde především.

Dárky popisované výše se hodí pro jakoukoliv příležitost, ne jen na Vánoce. Radost jimi můžete udělat i jen tak. Vždyť každý den je důvod dát najevo, jak někoho máme rádi.

Hračky byly vybrány z internetového obchodu ookidoo.com