deti_plaz
Oblečení

Dětské spodní prádlo je důležité

Mnoho rodičů klade malý důraz na dětské spodní prádlo. Dělají tak ale velkou chybu. Spodní prádlo může způsobovat celou řadu nepříjemností. Chcete zjistit jaké? Více se dozvíte v našem článku.

Začínáme nákupem vhodného spodního prádla pro děti

Jak poznat vhodné spodní prádlo? Neexistuje univerzální návod jak rozpoznat, které spodní prádlo je dobré a které špatné. Je doporučováno, aby spodní prádlo bylo bavlněné a tím pádem prodyšné. Mnoho vyrážek vzniká právě díky zapaření (např. opruzeniny).

Každá pokožka je jinak citlivá

Každý člověk je unikátní a stejně tak jeho pokožka. Obecně je doporučováno vybírat raději kvalitní spodní prádlo pro děti ověřených značek. Je neoddiskutovatelnou pravdou, že právě výrobci dětského oblečení jsou pod nejpřísnějším dohledem.

Zeptejte se dětí

Můžete svému dítěti pořídit sebekvalitnější a dražší spodní prádlo, ale základem je, že musí být pohodlné a z příjemných materiálů. To zjistíte pouze tím, že ho dáte k posouzení vašemu dítěti. Dítě si pravděpodobně bude prohlížet nejdříve jeho vzhled, ale z jeho chování poznáte, zda se cítí pohodlně nebo ne.

Spodní prádlo nebo dětské plavky?

Ačkoliv by se tato otázka na první pohled mohla zdát zvláštní, část rodičů při koupání dětem nechává spodní prádlo! Dělá tak obrovskou chybu. Spodní prádlo k tomu není určené. Raději dítěti oblečte dětské plavky. Existuje mnoho druhů a typů plavek. Pro holčičky klasické jednodílné i bikiny. Pro kluky boxerky i slipy na plavání. Všechny plavky jsou navržené v krásných a veselých barvách, doplněné sladkými pohádkovými motivy.

Vše, co děti potřebují

Vyberte trika pro děti s jejich dětskými hrdiny (Spiderman, Shrek, Superman či Krteček?). Můžete si vybrat s krátkým i s dlouhým rukávem. Na tričkách naleznete nejznámější filmové postavy. Nechybí ani pohádkové motivy pro ty nejmenší.