zdroj: wikipedia.org
Oblečení

Kde najdete nejbližší Primark s levným oblečením nejen pro děti?

zdroj: wikipedia.org
zdroj: wikipedia.org

Levné a zároveň módní oblečení je snem každé ženy. A v oblečkách pro děti by se maminky dokázaly přebírat snad celý den. Nabídka levného oblečení je v ČR poměrně velká. Horší už je to s jeho kvalitou a nápaditostí jednotlivých modelů. Proto není divu, že se české ženy poohlíží po výhodné koupi oblečení i v zahraničí. Pro širokou nabídku i příznivé ceny se velké oblibě těší řetězec Primark. Osvětlíme vám, proč jsou ženy ochotné do tohoto obchodu cestovat i stovky kilometrů.

Představení módního řetězce Primark

Primark je irský módní řetězec, který vznikl již téměř před padesáti lety. Jeho úspěšnost v Irsku nastartovala postupné rozšiřování prodejen i do zemí mimo Irsko. První na řadě byla Velká Británie, po roce 2000 firma postupně expandovala i do Belgie, Německa, Rakouska, Španělska, Portugalska a Nizozemí. Nedávno došlo k otevření první prodejny Primarku také v USA.

Primark si zakládá na moderním oblečení za přijatelné ceny. Ceny dostává na minimum díky využití levných zdrojů, nákupu ve velkém a jednoduchých designů a střihů.

Sortiment Primarku

Primark je zaměřen především na oblečení, ale můžete zde nakoupit i boty, kabelky, šperky, kosmetiku, bytový textil a doplňky nebo domácí potřeby.

Za výhodné ceny nakoupíte oblečení pro celou rodinu. Primark má velké množství značek, z nichž každá je zaměřena na někoho jiného. Značky pánské módy nabízí oblečení pro muže od formálního oblečení až po sportovní řadu. Stejně tak ženy zde naleznou sportovní funkční oblečení i elegantní kousky.

Kolekce oblečení pro děti sestává z originálních veselých kousků pro kojence a batolata. Ale nápadité oblečení zakoupíte i pro malé či větší slečny a chlapce.

Oblečení již od 1 €

Zvláštní značka se specializuje na spodní prádlo pro muže, ženy i děti. Značka No Secret je potom značkou luxusního dámského prádla. Například dámské kalhotky lze zakoupit v různé kvalitě za ceny od 1,2 € do 3 €.

Módní doplňky a šperky se českým ženám vyplatí kupovat pouze ve slevách, ale právě v nich lze občas najít skvělé kousky. Ve slevě může například cena elegantního psaníčka klesnout na pouhá 3 €.

V nabídce je oblečení pro celou rodinu a také různé vybavení do domácnosti, zdroj: wikipedia.org
V nabídce je oblečení pro celou rodinu a také různé vybavení do domácnosti, zdroj: wikipedia.org

Do které prodejny Primarku se vydat?

Jednou z nevýhod Primarku je nemožnost nákupu zboží přes e-shop, byť se údajně chystá. Na druhou stranu je pravdou, že právě oblečení je nejlepší vidět naživo a vyzkoušet, jak padne. Vzhledem k široké nabídce a výhodným cenám je řada českých žen ochotna do Primarku cestovat i stovky kilometrů.

Nejbližší prodejny Primarku jsou ve Vídni a v Drážďanech. Drážďanská prodejna patří k vyhlášeným, údajně je nejpřehlednější a je v ní nejmenší nával. Ale závisí na tom, z jakého koutu republiky se chcete do Primarku vydat. Obyvatelé Moravy spíše ocení vídeňskou prodejnu.

Nemusíte se ale bát vyrazit i do vzdálenějších částí Evropy. Primark má skvělou prodejnu také v Berlíně nebo Londýně. Nákup tak můžete spojit i s prohlídkou památek těchto evropských měst.

Výhodné ceny letenek nečiní z cesty do Londýna žádný problém. V Londýně se Primark nachází na proslulé Oxford street, která je přímo poseta množstvím obchodů s oblečením.