rámečky s otiskem
Hračky

Tipy na výjimečný dárek k narození miminka

Narození miminka je radostnou událostí, která zasáhne do životů mnoha lidí. Je zvykem, že novopečení rodiče a jejich děťátko dostávají od přátel dárky. V dnešním článku přinášíme přehled některých dárků, které jsou pro tuto příležitost vhodné.

dárkový set

Dárek pro miminko

Jakým dárkem přivítat miminko na tomto světě, aby byl dárek originální, ale zároveň praktický?

Můžete zvolit některý z již připravených dárkových setů pro drobečka. Zejména rodiče ocení oblečení (bodýčka, overálky…), kterého není nikdy dost.

Nedocenitelným pomocníkem se rodičům stanou chrastítka a jiné hračky, dudlíky a lahvičky na pití, během prořezávání zoubků kousátka, ale i chytří pomocníci na usínání.

Hledáte dárek, který bude mít všestranné využití? Co třeba měkká deka?

Jakmile se děťátko začne otáčet na bříško, bude rádo za hrací podložku s hrazdou, na které budou připevněny hračky. To bude zábavy!!!

pomocníci na usínání

Dárek pro rodiče

Co přinést za dárek pro novopečené rodiče?

V současné době jsou velmi oblíbené deníky, do kterých rodiče zaznamenávají různé milníky v životě svého potomka (např. první slůvko, první prořezaný zoubek).

Další možností jsou vzpomínkové krabičky, do kterých rodiče ukládají různé předměty z života jejich mimi – první botičky, dudlík, namalovaný obrázek nebo různé fotografie.

S kladným ohlasem se setkávají také foto rámečky s otiskem ručky či nožky dítěte.