zdravá výživa
Tipy a triky

Španělský olivový olej vyladěný i pro děti

zdravá výživa

Zdraví přímo ze středomořských plání! I tak se dá přezdívat olivovému oleji, který byl už v antice vyhlášenou pochoutkou, dostupnou všem vrstvám populace. Od starověku se používá olivový olej v teplé i studené kuchyni a označení univerzála v kuchyni mu zůstalo až do dnešních časů. Přitom, pokud je něco zdravé, a ještě si na tom pochutnáte, dá se taková věc vyvažovat skoro zlatem. Kdo ale chce opravdovou kvalitu, musí umět dobře vybírat. Na trhu je totiž různých značek nepřeberné množství a správně vybrat není úplně jednoduché.

Zdravá výživa v několika kapkách olivového oleje

Moderní zdravá výživa se, s trochou nadsázky, bez extra panenského olivového oleje skutečně vůbec neobejde. Ať už máte rádi saláty s trochou masa nebo si dopřejete občas i něco sladkého, není důvod nedat tomuto oleji šanci a nevyměnit jej třeba za slunečnicovou nebo řepkovou variantu. Hodí se k rybám, ale také k těstovinám a spoustě dalších různých jídel. Nabídne pořádnou porci vitamínů a antioxidantů, je určen pro smažení, pečení i studenou kuchyni. Krásně voní a vhodně doplní různé recepty, nejen ty, co mají domov hlavně ve Španělsku nebo Itálii.

Casas de Hualdo

Casas de Hualdo je novinkou na českém trhu

Slyšeli jste už někdy o značce Casas de Hualdo? Je to španělská farma, která se zaměřuje na výrobu prémiového extra panenského olivového oleje. Doma není jen ve Španělsku, ale své produkty úspěšně prodává i v dalších zemích. Nově si je můžete zakoupit i v České republice. Proč si vybrat právě olivový olej z centrálního Španělska? Jednoduše řečeno, kvůli špičkové kvalitě. Důkazem je každoroční zisk nejvyšších ocenění na mezinárodních soutěžích.

Casitas de Hualdo

Casas de Hualdo má olivový olej i pro děti

Casas de Hualdo nabízí širokou nabídkou jedno druhových olivových olejů i kupáží. Vyberete si jemný olivový olej na ryby, ale také středně výrazné chutě na těstoviny, rizoto nebo zeleninové saláty. Zkrátka nepřijdou ani milovníci silných pikantních chutí s velkou náloží polyfenolů.

Pokud chcete na olivové chutě nalákat i děti, máte jedinečnou možnost díky dětskému olivovému oleji Casitas de Hualdo. Líbit se jim bude nejen veselá etiketa, ale především pak samotný obsah malé lahvičky. Jemný extra panenský olivový olej je speciálně vyladěný pro mlsné dětské jazýčky. Aroma i chuť je ovocné a je potlačena hořkost a pikantnost. Je skvělý na přípravu a dochucení jídel pro děti, jako jsou těstoviny, drůbeží maso nebo ovocné či zeleninové saláty. Stačí skutečně jen pár kapek a vůně oleje prosytí celou místnost!