lahve
Tipy a triky

I malé děti si mohou užít piknik v trávě

Piknik v zelené trávě milují děti i dospělí. A je jedno, zda vyrazíte na zahradu, na louku nebo třeba do zámeckého parku. Nezapomeňte s sebou kromě deky, piknikového koše a nějakých dobrot přibalit také nějakou výbavu pro vaše nejmenší.

Dohlédněte na pitný režim

První letní sluneční paprsky lákají do přírody a lidé velmi snadno zapomínají na pitný režim. Dbejte na to, aby všichni účastníci pikniku dostatečně pili.

Těm nejmenším přibalte kojenecké lahve, z nichž se budou moci napít. Na trhu najdete široký výběr materiálů, barev, dekorů, tvarů i se savičkami různých průtoků. Vybírat můžete také z rozličných objemů lahviček.

Větší dítka zajisté ocení dětskou lahev, které jsou vyráběny ve dvou základních variantách – s brčkem a nebo s vyskakujícím pítkem. V dostání jsou také v mnoha barevných provedeních a s veselými dekory.

dětské jídelní sady

Aby ani dětský žaludek nezůstal prázdný

Motivovat dítko k jídlu je mnohdy nadlidský výkon, což vám potvrdí nejeden rodič. Zkuste k motivaci využít dětské jídelní sady nebo jednotlivé jídelní potřeby s veselými motivy, rozličných tvarů a barev.

Pro menší děti se skvěle hodí silikonová miska se lžičkou, těm větším se nebojte přibalit 2dílný (lžička + vidlička) nebo 3dílný dětský příborový set. Jako téměř všechny dětské produkty, i tyto jsou k dostání v rozmanitých barevných variantách a dekorech. A nemějte obavy, že by byly na vaše dítko příliš velké a těžké, padnou přesně do dětské ručky.

Abyste nakoupili pomůcky pro své ratolesti, nemusíte nutně obcházet kamenné prodejny s dětským zboží… Většinu věcí můžete pořídit z pohodlí domova v některém z internetových obchodů.