nálepky se jménem
Tipy a triky

Na dítě v autě lépe upozorníte samolepkou

Děti milují cestování všemi dopravními prostředky, nejčastěji preferují jízdu automobilem. Na silnicích se však řidiči často předvádějí a mohou se stát různé nehody. Raději ostatní upozorněte na to, že uvnitř vašeho vozidla sedí malé děti.

nálepky se jménem

Vsaďte na včasné varování

Včasná upozornění mnohdy hodně pomohou. Jestliže umístíte na váš vůz samolepku, určitě většina lidí přizpůsobí jízdu, aby vás nijak neohrozila. Samolepky se jménem dítěte si vyberete v nápaditých designech, v různých barvách a velikostech. Tento bezpečnostní prvek si lze nechat doplnit o jméno dítěte, ale také o různé texty až do velikosti třiceti znaků. Nálepky se jménem vypadají třeba jako holka ve zvěrokruhu lva, děvčátko s mašlí, s papírovou čepicí, rybářka, hasička s přilbou, fotbalista, klučík s pejskem, prcek na mráčku, nemluvně s čepicí, klučík s žirafou a objevíte spoustu jiných vtipných námětů.

Postup při nalepování samolepek

Bojíte se, že vybranou samolepku nezvládnete správně aplikovat na váš automobil? Není třeba se obávat, zvládnete to celkem jednoduše a rychle. Samolepky dítě v autě potřebují jen trochu trpělivosti a dodržení postupu. Vybraný kousek položíte na rovnou plochu tak, aby podkladový papír byl ve směru dolů. Poté si pomůžete nehtem či stěrkou, velmi pozorně a silně přihladíte přenášecí fólii k motivu, otočíte a podkladový papír bude vzhůru. Nyní začněte stahovat podkladový papír tak, aby motiv zůstal na fólii. Udělejte to pod ostrým úhlem a s velkou opatrností. Motiv s přenášecí fólií následně přenesete tam, kam ho hodláte umístit, přilepíte, uhladíte a stáhnete fólii tak, aby motiv zůstal přilepený na podkladu. Samotnému lepení se věnujte při teplotách v rozmezí od patnácti do třiceti stupňů Celsia. Vyhněte se mrazu a slunci, aby se nezkrátila životnost. Povrch by měl být odmaštěný pomocí technického lihu a suchý.