soukromá školka Brno
Tipy a triky

Vzdělání, zábava a harmonický vývoj ve správné školce

Léto je překrásným obdobím zejména pro nejmenší. Odpadají jim totiž povinnosti psát úkoly a každé ráno vstávat do školy, naopak rodiče často čeká výběr a zápis vhodné školy a školky. A protože chce každý rodič pro své dítě maximální péči a nadstandartní přístup, investujeme do zařízení pro děti nemalé peníze. Stabilní zázemí a solidní ceny nabízí anglická školka v Brně, kde kromě hodných tet působí i dva mužské prvky, čímž je zajištěna rovnováha po celou dobu pobytu.

Školka, kde se hraje i učí

Soukromá školka Brno si získá všechny! Děti odsud nebudou chtít odcházet, protože bohatý, hravý a zároveň vzdělávací program najdete jen málo kde. Na webových stránkách http://www.kidsgarden.cz si můžete prohlédnout vnitřní prostory i fotografie z akcí, které již proběhy. Školka disponuje upravenou zahradou a vy se můžete podívat, jak funguje klasický den ve školce online. Důraz je kladen na vývoj a anglický jazyk. Celodenní komunikace v angličtině probíhá přirozeným způsobem a formou hry. Součástí vzdělávacího programu jsou hudba a počítač. Samozřejmostí jsou pak taneční kroužky, keramický koutek či výuka na keyboard.

Vyzkoušejte školku zdarma

Na rodiče i dítka čekají pravidelné pobyty ve školce v přírodě. Trénují se plavecké dovednosti, výuka lyžování i tenis. V každém čtvrtletí se rodiče mohou těšit na besídku, kde jim nejmenší předvádí, co se naučili nového. S jistotou tak budete mít perfektní přehled, jakým směrem se vaše dítě rozvíjí. Školka pracuje s kolektivem specialistů a vyškoleného personálu, který ovládá anglický jazyk a může jej vštěpovat hravou formou i účastníkům. Tím ale nabídka služeb brněnské školky nekončí. Pokračovací kurzy anglického jazyka smí využívat i děti již školou povinné.

Také vás nadchla široká nabídka služeb pro nejmenší? Stále váháte, kam dítko umístit? Školka v Brně vám nabízí možnost vyzkoušet si služby zdarma na předem dohodnutou dobu a ujistit se tak, že tato instituce je správnou volbou!