Ubytování pro skupiny Praha
Tipy a triky

Ubytujte se v krásné Praze

Podzim je ideálním obdobím pro poznávání krásných českých měst. Chození po památkách už není tak vyčerpávající jako během léta, zároveň ale ještě není zima. Vypravit se můžete třeba do hlavního města Prahy, kde se to památkami a krásnými místy jen hemží. O nich vám ale psát nebudeme. Pražské památky jsou totiž notoricky známé, a navíc si informace o nich dohledáte snad úplně všude. Raději vám poradíme, kde se můžete dobře ubytovat. Třeba i s celou školní třídou nebo jinou skupinou lidí. Sehnat příjemně zařízený a zároveň cenově dostupný penzion v Praze totiž může být pořádný oříšek.

Ubytování pro skupiny Praha

Aby byl celkový dojem z návštěvy krásné Prahy co nejlepší, je nutné mít zajištěné opravdu kvalitní ubytování. Takové, v němž si budete moci odpočinout a načerpat síly na další den plný nových zážitků. Právě takové ubytování nabízí Akát penzion sídlící na pražském Smíchově. V blízkosti penzionu se nacházejí zastávky městské hromadné dopravy, z nichž vás metro, tramvaje nebo autobusy zavezou do centra města i do jeho dalších částí. V bezprostředním okolí budovy poté naleznete i obchody, nákupní centrum Nový Smíchov a hned několik restaurací, barů a kaváren.

Hledáte nejlepší penzion v Praze 5? Vyzkoušejte Akát

Akát penzion nabízí ubytování v útulně zařízených pokojích. K dispozici jich je rovnou 32 a bez problémů pojmou i více než 100 lidí. Pokoje situované v penzionu jsou jednolůžkové až čtyřlůžkové. Každý je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Pokoje dále disponují pohodlným nábytkem a LCD televizorem. K dispozici jsou poté i vícelůžkové pokoje hostelového typu. Záleží tedy jen na vás, jakému typu ubytování dáte přednost. Součástí objektu je restaurace, v níž jsou podávány bohaté snídaně, obědová menu i neméně chutné večeře. Během teplých letních je k posezení připravena i terasa. Ať už se chcete ubytovat jako jednotlivec, nebo rovnou hledáte ubytování pro školy Praha, Akát penzion pro vás bude tou správnou volbou.