dětské hřiště
Tipy a triky

Prolézačky v té nejvyšší bezpečností třídě

Ať už bydlíte ve městě či na vesnici, určitě se také zajímáte o dostupná dětská hřiště, kde byste mohli s ratolestmi trávit odpoledne a setkávat se s ostatními rodiči. Bohužel se stále častěji stává, že investice do hřišť často končí v jejich chátrání, popřípadě obsazení puberťáky, kteří vybavení cíleně ničí. Zvláště v zalidněných oblastech a na sídlištích, kde žije více rodin, se otázka kvality hřišť často objevuje. Co byste ale řekli na to, že byste si nechali postavit nacenit dětské hřiště vybavení a městský mobiliář pro parky, kde se budou nejen děti bavit, ale zároveň i trávit čas jinak?

Vsaďte na kvalitu

Značkové dětské hřiště si můžete dopřát v zastavené zóně, parku, u lesíka i na vlastní zahradě. Stačí si vybrat to nejlepší pro své děti – hřiště, které nabízí řadu využití, herních prvků a možnost variability. Hřiště jsou rozdělena podle věkových kategorií tak, aby nabídla pro danou věkovou skupinu to nejlepší. Těšit se můžete na řadu zajímavě řešených prolézaček, houpaček, skluzavek či dětských domečků a pískovišť, kde se skvěle procvičuje jemná motorika dětských ručiček. 

Děti zajisté ocení též mola a přístaviště či lanové herní prvky. Kromě tradičních dětských hřišť najdete v nabídce rovněž sportovní hřiště vhodné pro malé sportovce i teenagery, kde budou čas trávit smysluplně. Fitness hřiště a stejně tak sportovní hřiště disponuje řadou sportovních prvků, využít lze například skateboardovou rampu, bazén, opičí dráhu nebo minigolf. Správně navržené hřiště dokáže uspokojit všechny věkové skupiny a nabízí dětem bezplatný prostor pro rozvoj sportovních dovedností.

Jednoduchá montáž ověřená profesionály

Za známou značkou dětských hřišť a herních prvků stojí významná jména v oblasti projektování a bezpečnosti. Hřiště splňují všechny bezpečnostní normy a garantují dlouhou životnost. Nejen proto se vyplatí do kvalitního hřiště investovat finance, protože společnost, která má za sebou výstavbu více než 900 hřišť, se může pyšnit řadou ocenění.